Çelik Çatı Konstrüksiyon Fabrika Bina Karkası

Fabrika ya da atölçe çelik çatı kapalama ve dış cephe kaplama için, Binası Tasarımı ve Çelik Konstrüksiyon Tam ısmarlama tasarım ve çelik çerçeveli fabrika binaları imalat yanı sıra endüstriyel ve ticari kullanımlar için önceden fabrikasyon metal yapılar dahil olmak üzere yılda dünya çapında 200 çelik yapı projeleri üstlenen firmamız fabrika binanızın konstrüksiyonunda sizlere ytardımcı olacaktır. 1979 yılında kurulan, biz tasarlanmış ve çelik portal çerçeveler ve geniş açıklıklı mesnetli portalı çerçeveleri dahil son çelik konstrüksiyon teknikleri içeren 130’un üzerinde Türkiye ve Dünya topraklarında endüstriyel fabrika binaların çelik aksam montaj, imamlat ve projesini gerçeklştirmiş olan firmamız talebinize profesyonel bir şekilde yardımcı olacaktır.

ÇELİK FABRİKA BİZİM İŞİMİZ…..

Çelik fabrikası bina işletme maliyetlerini azaltmak için şık duvar kaplama, ısmarlama perde duvar örme, çatı kaplama, özel imal pencereler, kapılar, asma katlı ve çelik merdiven yanı sıra kullanan enerji verimli izolasyon uygulamaları içerebilir.

Firmamız tasarım ve fabrika binası yanı sıra metal konstrüksiyon, imalat binaları, proses tesis binalarının ve copack binaların her türlü yaparız. Bizim endüstriyel binalar tek katlı veya çok katlı vardır. Biz sanayi sitelerinde, teknoloji parkları, üretim üniteleri, güç istasyonları, süreç binaları, şişeleme tesisleri, bira, içki ve fabrika binaları dahil olmak üzere yaklaşık 200 fabrika binaları her yıl inşa. Burada bazı örnekler görebilirsiniz. Bizim endüstriyel fabrika binaları örneklerini görmek.

Gıda işletmeleri, şişeleme tesisleri, Petrol işleyen fabrikalar, Yedek parça fabrikaları

MÜŞTERİ hırsları yansıtan bir yapı

Örneğin, dünyada turizm için mıknatıslar, asma köprüleri, uzun kuleler ve yüksek binalar – Çelik sürekli olarak büyük mimari güzelliği sergiledi. Birçok çelik yapılar, dünya çapında insanlığın en büyük başarılarından biri olarak görülüyor.

Firmamız yapılar üzerinde 130 denizaşırı topraklarında bulunur.

Firmamız Firmamız ihtiyaçlarınızı karşılamak için çelik fabrika binası, tasarım imal ve inşa edebilir 1919 yılından bu yana çelik çerçeveli fabrika binaları inşa edilmiştir.

Biz Türkiye veya Worldwide endüstriyel fabrika binası inşa edebilirsiniz. Sizin fabrika binası çelik çerçeveler, duvar kaplamaları, çatı kaplama, pencereler, kapılar, asma kat ve çelik merdiven inşa etmişlerdir yapabilirsiniz. Firmamız 5.000.000 kadar her türlü çelik konstrüksiyon Nitelikli Çelik Konstrüksiyon Müteahhitleri Kayıt üzerinde A1 (en yüksek) nitelikli.

Bizim yapıları / fabrika binaları için tüm kullanın çelik İngiliz Standartlarına alınır Corus çeliktir.

 

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir