Çelik Konstrüksiyon İle Bina İnşaatı

Bina yapmak istiyorsunu ama çelik konstrüksiyon fiyatları çok mu çıkıyor ? O halde firmamızı arayacaksınız ve uzman ustalarımızdan fiyat ve fikir alıp hayalinizdeki bina inşaatlarını gerçekleştirmek için bir bilenden fikir alacaksınız. Eğer ki çelik konstrüksiyon pahalı geldiyse, size sunacağımız farklı bir seçenekte; demir profil ya da ( kutu profil ) ile binalarınızı oluşturmak ve bu çelik binaların çatı ve cephelerine boardex üzeri ya sandviç panel ya da trapez sac kaplaması yapmak olacaktır. Kutu profil ve demir profil fiyatları için : www.sandvicpanelfiyati.com/profil-fiyatlari

çelik
çelik konstrüksiyon sandviç panel fiyatları

Bina Kolonları ve Ayakları Çelik Konstrüksiyon Mu Yoksa Prefabrik Mi Olmalı ?

Elbette prefabrik; binalarda ve yapılarda oldukça sık rastlanan bir konumda ancak çelik konstrüksiyon yeni nesil teknoloji olmakla birlikte verdiği güvenlik getirisi bu sistemi ön planda tutuyor.

Çelik Konstüksiyon Çatılarda Sandviç Panel Kullanımı Uygunmu ?

Sandviç panel her çatıya uyumlu olduğu gibi çelik konstrüksiyon sistemlerede entegre olabilmektedir. 12 DK panel uyumlu vidalar ile çelik dikmelere kolaylıkla monte edilebilir. Çelik konstrüksiyonun cephe ve duvarlarında ise yine sandviç panel kullanabilirsiniz. Sandviç panel fiyatları ve teknik özellikleri ile ilgili aşağıdaki modellerden bilgi alabilirsiniz.

Çelik Konstrüksiyon İle Kullanabileceğiniz Sandviç Panel Modelleri :

Poliüretan ve taşyünü sandviç panel fiyatları için Bakınız : www.sandvicpanelfiyatlari.com/

celik_konstruksiyon_sandvic_panel
celik_konstruksiyon_sandvic_panel

Çelik Konstrüksiyon Dış Cephe Kaplamalarında Hangi Malzemeler Kullanılıyor ?

Öncelikle şu konuda anlaşmak gerekiyor, ne olursa olsun ileriki yıllarda dış cephe malzemelerinin su geçirmemesi ve su izolasyonu sağlaması gerekiyor. Yalıtımlı ürünler ile dış cephe kaplamalarında genellikle; boardex, osb ve diğer fiberement tarzı ürünler olabilmekte. Aşağıdaki listeden çelik konstrüksiyon ile birlikte kullanabileceğiniz malzeme listesi mevcuttur.

çelik duvar
çelik bina