Çelik Konstrüksiyon Depo Binalar

Çelik Konstrüksiyon Depo Binalar

ÇELİK KONSTRÜKSİYON DEPO BİNALARI

Depo ve Ambar Projesi İle Çelik Konstrüksiyon Yapılar
Çelik Depo Binaları İnşaatı tasarım ve hem de endüstriyel ve ticari kullanım için çelik depo binaları inşa. Biz gerekirse galvaniz sıcak daldırma temin edilebilir ancak yüksek kaliteli İngiliz çelik kullanılarak komple yapısal tasarım ve depo inşaat yapmak.

Standart Çelik Portal Depolar Sütyen Çelik Portal Depo Binaları Yüksek Bay Depolar

ÇELİK KONSTRÜKSİYON DEPOLAR…..

Çelik konstrüksiyon Enerji Santrali, 1,5 milyon ev için yeterli enerjiyi sağlayan bir 1300 MW Kombine Çevrim Gaz Türbini (CCGT) birimidir.Üç türbini salonları yeni CCGT tesisi hakim. Onlar 32m saçak yüksekliği ve 82m x 35m ayak izi ile özdeş çelik portal çerçeveler ve CFA kazıklar üzerine kurulmuştur.

Genellikle çelik portal çerçeveler 12,5 merkezlerinde ve kotlara basamaklı plaka kiriş sütunları kapalı desteklenen 35m açıklıklı çatı makasları oluşmaktadır.Türbini salonları de birlikte bitmiş zemin seviyesinden 23.5m bulunan 100 tonluk gezer vinç ile erişim platformu düzeyleri bir dizi içerir.

Sütunlar tamamen sabit moment üsleri ile önemli fabrikasyon plaka kiriş bölümleri vardır. Kendi üssünde, fabrikasyon ben bölümleri 60mm flanş ve bir 15mm web geniş 600mm derin 1800mm vardır. 15.75m bir yükseklikte 1800 derin bölümün büyük flanş genişliği, kolon ağırlığı kaydedin 450mm düşürülür ve vinç kiriş seviyesi (23.5m) sütunun bir adımı da vardır. Sütun şaftının üst 8m 30mm flanşlar ile imal 450mm geniş levha kirişi bölümü ve bir 12 mm ağ tarafından derin bir 900mm oluşturulur. Sütun bölümünde değişiklikler lokal gerilimleri azaltmak için tam penetrasyon küt kaynaklara ve konik flanş bölümleri kullanarak oluşturulmuş tamamen kaynaklı eklemeleri gerekmektedir.

Bir cıvatalı bağlantı da alt şaft içinde sağlanan ulaşım için genel bölüm ağırlıklarını sınırlamak için.

Çatı makasları 280mm derin üst ve alt Dağıtıcılarla 4.5m maksimum derinlik var.İç kiriş üyeleri yük gereksinimlerine göre uyarlandı Ben bölümler, kanal ve açıları bir kombinasyonu ile bölüm türü değişir.

Vinç kirişleri de 15m maksimum süresi ve 1500mm genel bir derinlikte plaka kiriş bölümleri imal edilir. Bunlar, tek bir kapalı uzanan kavisli yatak olarak tasarlanmış olup, 40 mm flanş ve 15 mm ağ oluşturulur.

Tam moment bağlantıları olduğu ana sütun verilmektedir. Bu cıvataları bulmak için berkitmelere ve ağır yıkama plakaları 50mm kalınlığında taban plakaları ile birlikte, cıvataları basılı tutarak 1.5m uzunluğunda M64 gerektiren önemli yapılıyor.

Sütunları taşımak için çok büyük olduğu gibi onlar 24 ton ve 9 ton parçaları gibi siteye teslim edildi.Tam Kolon daha sonra, tek bir parça olarak inşa edilmeden önce zemine monte edilmiştir. Benzer şekilde, çatı kirişleri, iki vinç içeren bir tandem halinde asansör parçası olarak havada üçüncü bölümü ile birleştirilmeden önce sahada çok cıvatayla birleştirilmiş, iki parçalı, üç eşit bölümleri olarak teslim edildi.

Üç türbini salonları sitenin bir ucundan sırayla dikildi. Başlangıçta, üç mobil vinçler sonraki ereksiyon için istikrarlı bir çekirdek sağlamak için iki portal çerçeveleri ve ilgili çaprazların ereksiyon izin istendi.

Çeşitli site faaliyetlerinin dikkatli sıralama gerekli oldu. Her türbin salonu sadece üreten ekipman için gerekli beton döşeme, süpürgelik ve kaideler kurulumu aşağıdaki kurulabilir iki dahili katlıdır. Sırayla Bu iç zeminler bu katlar inşa edilinceye kadar bir sonucu olarak, binaların dış cephe ve 40,000m2 monte edilemedi, genel çerçeve istikrara katkıda bulunmak ve.