Çelik Konstrüksiyon Modellemesi
Kısacası, inşaat endüstrisi, 1980'lerde otomatik imalatta yalın üretim artışıyla bile bile, öncekilerle hiçbir şekilde çarpıcı olmayan, temel değişiklikler geçiriyor. Bina Bilgisi Modellemesi (BIM) adı verilen yenilikçi ve zamandan tasarruf sağlayan bir araç, bu devrimin sebebidir. BIM teknolojisi, karmaşık yapı süreçlerini hızla geliştirir, projenin tamamlanma tarihini kısaltır, masrafları düşürür ve inşaatın genel kalitesini geliştirir. İnşaat şirketimiz, yaklaşık 30 milyar dolarlık BIM proje tecrübesi ile önde gelen sanayi üssüdür. BIM'in sunduğu inanılmaz avantajları müşterilerin anlamasını istiyoruz ve bu yeni teknolojiyi benimsemeye hazırlanmalarını istiyoruz.
Read more
Çelik Konstrüksiyon Servisi
Oluşturmamızı istediğiniz her tür projeyle rahatız! Görüşünüzü ayakta duran bir yapıya dönüştürmenin teknik olarak mümkün olduğu sürece, bunu yapmaktan memnuniyet duyarız. 2006 yılından bu yana, evler ve dükkanlar gibi küçük, özel ve ticari binaların yanı sıra, askeri depo, ticari bir yüksek katlı iş merkezi veya bir üniversitenin kampüsü gibi büyük, karmaşık mega yapılar inşa ediyoruz. ...
Read more
İnşaat Öncesi Çalışmalarımız
Bu geleneksel inşaat yönetimi, büyük ölçekli binalar ve yapılar için mükemmel bir şekilde çalışır. Bu senaryoda tasarım aşamasının gerçek yerinde yapılanma başlamadan önce yapılması gerçeği, projenin tamamlanması için gereken tüm kaynakları ve çalışma saatlerini tahmin etmemizi sağlar. Bu türden bir adım-adım, ön inşaat planlaması, büyük projenizin inşa edileceği sırada zamanlamanın doğru olmasını sağlayacaktır.
Read more
Tasarım & Yapım
Böyle bir proje teslim yöntemi sayesinde, her türlü erteleme veya zamanlama gecikmelerini ortadan kaldırmak için tasarım ve inşaat bölümünü örtüştüreceğiz ... Birçok kişi, proje sunumunun bu hızlı tempolu türde olduğunu düşünürken Sadece mimar tarafından yönetilebilir, ekip liderleri olarak bir tasarımcı, mühendis ve müteahhit uyguluyorduk ve aynı şekilde verimli olduklarını ispatladık. Bu çalışma yöntemini kullanarak, projenizi çok daha hızlı tamamlayacağız!
Read more
İnşaat Yönetimi
Bildiğiniz gibi, inşaat planlama süreci daima mükemmel değildi ... Geçmişte, proje zamanlamaları gerçekçi olmayan bir iyimserlik içindeydi ... Bu, bir haftada vaat edilen işin ortalama% 45'inin son tarihten daha geç bir tarihte tamamlanmasına neden oldu Dikte edildi. Bu tür bir geri çekme işlemi, bir sonraki iş aşamasının başlamasından önce bile bir önceki görevin tamamlanmasını bekleyen taşeronları bıraktı ... Bu sorunu çözmek için inşaat büromuz, haftalık olarak ticaret yüklenicileriyle koordine edilen Çekme Planlama sürecini uyguladı. Temel. Çekme Planlama yöntemi, zamanlamayı tersine tahmin eder.
Read more
Genel Müteahhitlik
İş dünyasındaki yıllarımızda, her tür inşaatın yönetiminde ve tamamlanmasında ve doğru satıcıların ve alt yüklenicilerin seçiminde güçlü bir uzmanlık biriktirdik ... Projeyi koordine etmenin ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz Zamanında, düşük maliyetli bir yol. Şu ana kadar çok sayıda orta ve büyük ölçekli inşaatlarla uğraştık, bu yüzden ek masrafları en aza indirgeme, her projenin aşamasını programa ekleme ve canlı bir projeyi orijinal mühendislik çözümleri ile müşterinin başlangıç vizyon...
Read more