Çelik Konstrüksiyon Uçak Hangarları

ÇELİK KONSTRÜKSİYON UÇAK HANGARI

Çelik Yapı ile Uçak Hangarı Tipleri

Dünya çapında ve Turkiyedee uçak hangarı inşaası konusunda çelik konstrüksiyondan her türlü tasarım ve inşaat sunuyoruz. Geniş aralıklı hangar, dirsekli hangar, Askeri şartname hangarlar, Işık uçak hangarları, Uçak hangarı (her türlü) Geniş ofis ve bakım tesisleri ile 89 metre net açıklığı hangar.

Hangarlar için manuel veya elektro-mekanik hangar kapıları tasarım, imalat ve montaj işleri gerçekleştirmekteyiz.

celik_konstruksiyon_sandvic_panel
celik_konstruksiyon_sandvic_panel

ÇELİK HANGAR BİZİM İŞİMİZ…..

Fİrmamız tasarım ve geniş açıklıklı hangarlar tüm boyutları uçak hangarları inşa hafif uçak hangarları, yanı sıra sınırsız net açıklıklı izin cantilevered hangarlar ısmarlama Boeing 747-400 ve Airbus A380 uçağı karşılamak için. Her uçak hangarı tam yapısal tasarım ve inşaat yapmak ve gerekirse sıcak daldırma galvaniz temin edilebilir, sadece en kaliteli İngiliz çelik kullanılır. Bizim uzmanlık bilgisi ile biz gerekirse yüksek rüzgar hızlarına, deprem yükleri veya kutup kar yüklerine dayanıklı uçak hangarları tasarlayabilirsiniz. Biz de hizmetimizin bir parçası olarak havai vinç ve taşıma köprüsü, detaylara yeteneği büyük kapasiteli ve birçok diğer aksesuarları ile birlikte entegre personel ve araç erişim kapıları ile komple cam ve kaplama sistemleri kurmak bizim yapıları tasarlama becerisi sunar. Birçok uçak hangarları atölye, ofis ve yerleşik kalıcı yanaşma var. Tüm tedarik ve müşterinin bireysel ihtiyaçlarına uygun olarak monte edilir.

ÖZEL UÇAK HANGARLARI

Biz makaralı rulman, zemin raylar üzerinde çalışan işlenmiş çelik jantlar ile çerçeveli manuel veya elektro-mekanik çelik, tek cilt veya çift cidarlı, yalıtımlı kapılar, tasarım üretim ve yükleyin. Bunlar firmamızın hangarı ile sipariş, ya da mevcut bir yapı için ayrı ayrı sipariş edilebilir.

 

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir